Nová sezóna je skoro tady!

To, že se nová sezóna blíží sedmimílovými kroky, všichni jistě víte. Pojďme se společně podívat na to, co nás v ní čeká. Rozhodně toho nebude málo a určitě máte se na co těšit!

 

V následující sezóně, jak jste jistě zaregistrovali, jsme uzavřeli spolupráci s HC Škoda Plzeň. Je to pro nás velká čest a za toto partnerství jsme velmi vděční. Můžete nás společně vidět 22. září v Logspeed CZ Aréně, kde po skončení ligového zápasu odehrajeme vůbec první zápas ULLH, a to s Black Dogs Budweis! To si rozhodně nesmíte nechat ujít!

 

Dál samozřejmě nesmíme opomenout naše již tradiční akce, které jsou rok od roku oblíbenější a doufáme, že i letos budete nadšeni. V první řadě se jedná o akci Bitva o Plzeň, v níž proti sobě bojují studenti ze ZČU a LFP a to nejen na ledě, ale také v hledišti. Kdo bude mít lepší tým letos? To zjistíte 27. listopadu v 18 hodin jako obvykle v Logspeed CZ Aréně. Na místě bude pivko, klobásy a hlavně nezapomenutelná studentská atmosféra.

 

Další velkou, každoročně pořádanou, akcí je Plyšáková bouře. Tuhle akci pořádáme opravdu moc rádi. Pomozte i vy vykouzlit úsměv na dětských tvářích a přijďte 11. prosince fandit Akademikům s plyšákem v ruce!

 

Akcí bude jistě víc, ale poslední, na kterou vás dnes zveme, bude akce Z Lavic na zimák! Sami dobře víme, že sedět celé dny ve škole může být náročné, a proto zveme třídy ze základních i středních škol na náš zápas 25. února od 10 hodin! Připravte si chorea, pokřiky, fanděte a užijte si hokejový den místo klasické výuky.

 

Doufáme, že si všechny akce a celou sezónu užijete stejně tak jako my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *